Інтерактивна лялька КсюшаМайже для будь-якої дівчинки найкращий у світі подарунок — звичайно ж, лялька.

Нехай у неї вже є десятки таких іграшок, і кожен рік на всі свята даруються нові екземпляри, радості від подібних подарунків не зменшується.

Вона буде щаслива від того, що їй принесуть ще одну ляльку, з якою можна грати, наряджати її, зачісувати, піклуватися про неї, як про свою доньку, навіть спілкуватися. Найбільше подобаються сучасним дівчаткам багатофункціональні ляльки Ксюша.

Інтерактивні ляльки — це незвичайна і дуже корисна іграшка. Вона багато в чому відрізняється від класичних аналогів. Така лялька дуже схожа на справжню дівчинку, що безумно подобається дітям. Вона вміє розмовляти, читати вірші, співати, говорити скоромовки, моргати очима, повертати голову, рухати губами, у неї легко згинаються ручки та ніжки, її можна садити собі на коліна. Всі ці дії виходять у неї абсолютно природними. Голос, яким говорить інтерактивна лялька ксюша, справжній, не механічний. Вона добре вміє вимовляти слова, говорить правильною російською мовою. В її словниковому запасі кілька фраз, 9 скоромовок, пісенька про тата.

Ця лялька чудово допомагає маляткам розвивати розмовну мову, почати розмовляти. Корисні такі іграшки для дівчаток, як лялька Ксюша тим, що їх можна активно використовувати в освітніх цілях у сімейній обстановці.

Батьки дівчаток, у яких є ця іграшка, дуже позитивно відгукуються про неї. В Інтернеті дуже багато відгуків про те, що Ксюша відразу ж, як тільки з’явилася в будинку, стала найулюбленішою лялькою доньок. І незважаючи на не зовсім дбайливе ставлення, іграшка довго не виходить з ладу, не ламається, не перестає розмовляти або рухатися. З нею охоче грають як вдома, так і на вулиці, в садку, школі, при цьому термін служби залишається тривалим.

Ігрова інтерактивна лялька Ксюша стає справжньою подружкою для своєї господині. Вона вміє вітатися, називає своє ім’я. Не любить, коли її носять головою вниз, скаржиться. Співає пісеньку про тата так, що діти щосили за нею повторюють. Батьки можуть допомогти їм у цьому, використовуючи текст, надрукований на зворотній стороні коробці, в якій продається лялька.

Висота Ксюші — 61 см, тобто це порівняно велика іграшка, яку дітки сприймають як собі рівну, справжню. Цим вона вигідно відрізняється від багатьох інших моделей ляльок. Дорослим, які вибирають ляльку в подарунок дівчинці, слід купувати багатофункціональні екземпляри, від яких дитина буде в захваті.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × четыре =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>