Оригінальна весільна фотосесіяМабуть, можна стверджувати, статичні весільні фото з вивіреними позами вже не в моді.

Все частіше молодята намагаються відійти від шаблонів і зробити свою весільну фотосесію незабутньою і оригінальною.

Що ж може послужити заставою гарних і нестандартних фотографій?


1. Організація тематичної весілля. Середньовічна, гангстерська, в морському стилі, з ухилом в ретро — такі весілля зажадають відповідних костюмів, антуражу і реквізиту, що вже саме по собі забезпечить несподівані сюжети фотографій.

2. Незвичайні місця для фотозйомки. Романтичні пари їдуть за місто і правильно роблять: фото там виходять просто незрівнянні. У вашому розпорядженні будуть поля золотистої пшениці, яскравого ріпаку або скирти соломи, ромашкові галявини або квітучі сади, весняні березові гаї або засніжені діброви. Влітку можна босоніж пробігтися по мілководдю річки, взимку пограти в сніжки, а восени влаштувати справжній дощ з барвистою листя. Якщо вам не чужий спорт, то під час фотосесії можна пограти в футбол на стадіоні чи в баскетбол на найближчій майданчику, в залежності від сезону встати на ковзани або ролики, заглянути в найближчий більярдний клуб або боулінг.

По-іншому погляньте на можливості транспортних засобів: весільними фотографіями в лімузинах вже нікого не здивуєш. Прокотитеся пару зупинок в автобусі або тролейбусі, орендуйте катер або зробите заплив на човні, Осідлайте велосипед або мотоцикл. А якщо хтось з молодят працює в МНС або поліції, то при бажанні можна спробувати відобразити себе на тлі спецтехніки. Вирушаючи на весільну прогулянку в парк, обмежтеся лише парочкою класичних кадрів, решту часу проведіть, катаючись на каруселях і поїдаючи морозиво в кафе: такі фотографії повернуть вас у дитинство. Напередодні весілля також варто побродити по рідному місту, заглянути в маленькі дворики, де ніколи не бували. Швидше за все, ви виявите чудовий фон для своєї фотосесії: повиту плющем стіну, витончений балкончик або сходи, старовинне ганок.

3. Фотограф на весілля. Далеко не всі фотографи готові відійти від напрацьованих схем і йти на експерименти. А ось майстри своєї справи здатні не тільки підтримати ваші оригінальні ідеї для фотосесії, а й запропонувати свої, часом не менш цікаві.

4. Настрій. Все перераховане вище не дасть потрібного ефекту, якщо у винуватців торжества в день весілля не буде потрібного настрою. Блискучі від радості очі молодят, їх завзяті усмішки і сміх, бажання веселиться і трохи дуріє — без всього цього неможливо зробити по-справжньому живі фотографії.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

10 + 9 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>