Основні прояви вагітності та методи її визначенняУ випадку, коли народження дитини настільки бажане, жінка повинна приділяти особливу увагу своєму здоров’ю і станом організму. Ось які є вже перші ознаки вагітності.

Отже, на вагітність може вказувати наявність наступних симптомів:

1. Відсутність менструації. Даний ознака можна назвати одним з найперших і найбільш поширених. Його можна назвати особливо істотним, якщо у жінки спостерігається регулярний менструальний цикл.

2. Болі в животі. Часто може виникати ситуація, коли болить живіт при вагітності навіть на самих ранніх термінах. Це, як правило, пов’язано з процесами, які відбуваються в матці. Тому жінка може відчувати болю, мають тягне характер.

3. Зміна в грудях. У більшості вагітних жінок спостерігається збільшення грудей, що супроводжується чутливістю сосків. В деяких випадках може спостерігатися виділення молозива.

4. Головні болі. Однією з найпопулярніших скарг лікарям можна назвати ситуацію, коли болить голова при вагітності, що обумовлюється змінами в організмі, які відбуваються на гормональному рівні.

Існує кілька способів, використання яких дасть можливість зрозуміти, що жінка носить дитину. Серед основних методів можна назвати наступні:

  • Вимірювання рівня базальної температури. Температуру можна починати вимірювати на наступний день, після того як менструація повинна була розпочатися. Для цього необхідно термометр вводити в пряму кишку на 2-3 сантиметри і тримати протягом 5 хвилин. Ознакою вагітності може стати температура вище 37С. Проте, даний метод не можна назвати особливо точним.
  • Використання тестів на вагітність. Їх можна знайти в кожній аптеці. Вони можуть показати наявність вагітності вже з перших днів затримки. Його особливість полягає в доступною ціною, а також легкості і простоті використання. Спеціальна смужка-індикатор визначає наявність гормону, присутність якого в сечі свідчить про вагітність. Для отримання більш точних даних рекомендується використовувати сечу, зібрану в ранку час, коли спостерігається більша кількість даного гормону.
  • Вимірювання рівня відповідних гормонів в медичних умовах. Для цього необхідно взяти кров з вени. Отримані дані відповідають високому рівню точності. Додатково дане дослідження може дати відповідь щодо терміну вагітності. При цьому використання даного способу дає можливість дізнатися про вагітність ще до ймовірної дати початку місячних.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемнадцать + восемнадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>