Що таке школа для вагітнихПрактично у всіх вагітних жінок в результаті фізичних та гормональних змін бувають динамічні перепади в емоційному стані.

Безумовно, перша вагітність в якості нового досвіду дуже важко піддається осмисленню, а значить, емоційний стан жінки набагато швидше, ніж раніше змінюється з позитивного на негативне і навпаки. Перша вагітність разом з радістю материнства приносить жінці і безліч нових страхів, пов’язаних з пологами, власним здоров’ям, перериванням вагітності, здоров’ям майбутньої дитини, можливим розчаруванням чоловіка в результаті фізіологічних змін, додатковими витратами, фінансовим становищем сім’ї і тому подібним.

Порівняно недавно в нашій країні стали з’являтися курси для вагітних, школи майбутніх мам і тому подібні установи. Всі вони спрямовані на те, щоб зробити психологічний та емоційний стан вагітної жінки максимально стабільним і комфортним як для неї самої, так і для її майбутнього малюка. Але, не всі ставляться до таких курсів однозначно: хтось вважає їх потрібними і корисними, а хтось стверджує, що це марна трата як часу, так і фінансових коштів, адже «наші мами не навчалися в школах для вагітних, але ми якось з’явилися на світло ».

Зазвичай відвідувачами курсів для вагітних є молоді, допитливі і освічені молоді жінки. Всі вони вважають своєю метою більше дізнатися про себе і своє майбутню дитину якомога більше, ясніше зрозуміти і осмислити своє справжнє стан. Зазвичай на такі курси приходять парами, адже в цьому світі дитина буде жити з обома батьками. Дуже тішить, що більшість «вагітних» пап розуміють цей факт і намагаються навчитися допомагати та підтримувати майбутніх матерів своїх дітей.

На курсах вагітних майбутніх мам навчають краще розуміти і відчувати своє спочатку незвичне становище, самим коригувати свій емоційний стан, зменшують кількість страхів, які є в кожної вагітної жінки, шляхом детального пояснення всього, що пов’язано з вагітністю та майбутніми пологами. І, крім того, такі курси для вагітних це відмінне місце, де жінка гарантовано зустріне «собі подібних» та поспілкується з ними, поділиться своїм досвідом, набереться оптимізму та позитиву.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре × 4 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>