Сучасні іграшки - інтерактивні тварини HasbroІнтерактивна іграшка — зовсім новий вид забави для ваших дітей. Така іграшка буде гарним другом для вашої дитини.

Як часто діти просять купити їм те цуценя, то кошеня. І це абсолютно не може говорити про дефіцит уваги і любові з вашого боку. В цьому випадку, виявляються кращі якості у вашої дитини. Бажання про когось піклуватися, хто менше його самого. Саме така іграшка навчатиме малюка дбати, привчить правильно доглядати за тваринами. Буде виховувати почуття відповідальності й обов’язковості.

Інтерактивна іграшка розвине мова малюка, зможе навчити рахунком, буквах, нотах. Це ще й друг-учитель для вашого непосиди.

Імітуючи поведінку тварин, розповість про звички тварин, познайомить з навколишнім світом.

Саме такі іграшки випускає компанія Hasbro. ?енки, кошенята, новонароджені звірятка, котик з будиночком, маленькі звірятка із зоомагазину, які танцюють звірята.

Енот Куки має всі повадки цього цуценя. Він може повертати голову на голос, спить, хропе і навіть гавкає! У нього є своя улюблена кісточка, яку він любить гризти. А коли йому нудно він може скиглити і просити вашої уваги.

А щеня FurReal friends вміє ходити, тому в нього є поводок, з яким можна гуляти по вулиці. І він навіть може обгавкати сусідську кішку.

Чудова лежить кішечка Лулу, має м’яку ніжну шерстку і не викликає жодної алергії. Вона як всі кішки дуже охайна, нявкає, вміє закривати і відкривати очі і рухати вушками. І для догляду за шерстю є гребінець.

І новонароджені звірятка відповідають на ласку і вміють гурчати і повискував.

Будиночок із звіром буде чудовою іграшкою для вашої дитини. Тут є різноманітні аксесуари для того, щоб звір був доглянутий, а в будиночку можна прибирати і поселити ще кого-небудь.

Купити Хасбро для вашого малюка- значить подарувати радість дитині. Головна перевага таких іграшок в тому, що для дитини, вони абсолютно нешкідливі, виконані з матеріалів не викликають алергію, що важливо для здоров’я дитини.

Малюк росте і вчиться і частка навчання належить інтерактивним іграшок. Купити Хасбро малюкові — подарувати одного, нехай іграшкового, але вірного і відданого.

Такий подарунок буде доречним як хлопчикам, так і дівчаткам. і просто як дорога і довгоочікувана іграшка.

Інтерактивна іграшка — це сучасно, цікаво і радість для малюка.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемнадцать − семнадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>