Як підібрати аксесуари для весільного платтяОбраз нареченої повинен бути просто ідеальним. Все в ньому має бути гармонійно: плаття і взуття, аксесуари та прикраси, зачіска і фата.

Якщо ви запланували весільну фотосесію, то можете спеціально для неї надіти щось яскраве і кричуще. Це може бути яскрава і незвичайна взуття, оригінальний парасольку або накидка такого кольору, який обраний для прикраси весільного залу. Цей підхід, безперечно, оживить ваші весільні фотографії, зробить їх оригінальними і унікальними. Сміливо експериментуйте в підборі аксесуарів для весільної фотосесії.

Неодмінно варто приділити достатньо уваги зачісці нареченої. Адже будь-яка наречена хоче, щоб всі гості помітили природну красу її локонів. Але часом це веде до того, що в зачіску наречена вкладає величезну кількість різноманітних шпильок і прикрас, і вони відволікають увагу від самого весільного плаття. Пам’ятайте, що зачіска не повинна змагатися з сукнею за кількістю прикрас. Часто буває достатньо і декількох шпильок з перлинами або елегантною діадеми.

Якщо ви зупинили свій вибір на простому весільній сукні, то це дає вам просто безмежні можливості для вибору прикрас до нього. В цьому випадку досить великі й яскраві аксесуари будуть цілком доречні, вони відмінно доповнять ваш образ і вигідно підкреслять елегантність простого сукні.

Не варто економити на якості ювелірних прикрас. Пластик, недорогі стрази та пластмасові перлини виглядають не настільки ефектно. Краще купити виріб подорожче, але бути впевненою, що воно не розсиплеться під час весілля.

Вибравши непомітне просте весільну сукню, ви повинні підібрати відповідним чином і зачіску. Волосся слід укласти не дуже хитромудро, щоб відповідати сукні. При виборі аксесуарів для зачіски, зверніть увагу на елегантні, але невеликі прикраси. Як правило, будь-який весільний салон має широкий асортимент різноманітних прикрас для зачіски.

Перед тим, як прийняти остаточне рішення щодо фати, постарайтеся приміряти якомога більше різноманітних стилів. Приміряйте також фату різної довжини і форми. Це може бути одношарова фата або пишна. Вона може бути виготовлена ​​з різних тканин, може бути декорована стразами, перлами або вишивкою.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 + двенадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>