Як розповісти підлітку про контрацепціюСкільки б не виповнилося років дітям, для своїх батьків вони завжди будуть здаватися маленькими і несамостійними.

Тому дуже часто батьків застає зненацька новина про існування статевого життя у свого чада.

Не приймати цей факт, а тим більше забороняти спілкуватися і мати статеві відносини своїм дітям марно. Підлітки займалися і займатимуться сексом, незалежно від волі батьків, і тим солодший буде плід любові, ніж небезпечніше і заборонені він буде звучати в устах дорослих.

Краще рішення батьків — познайомити з правилами контрацепції підлітка. Не варто сподіватися на педагогів або самоосвіта дитини. Уберегти неповнолітнього підлітка від хвороб або ранньої вагітності — завдання батьків.

Для початку, дитині можна запропонувати для ознайомлення із загальною інформацією по контрацепції документальний фільм або наукову літературу.

Але, як правило, сухі нудні факти не мають сильного впливу на підлітків. Найдієвішим способом є довірча розмова з одним з батьків (бажано батька з сином і матері з донькою).

При цьому батькам не варто відмовляти від сексу або лякати дітей. Слід абсолютно реалістично розповісти про можливі венеричних захворюваннях та їх наслідки, про ВІЛ та СНІД, а також про вплив на майбутнє життя ранньої вагітності або про всі негативні наслідки абортів.

Батьки повинні постаратися увійти в довіру до підлітка, розташувати його до себе, щоб він не соромився говорити з ними на такі теми, як секс і контрацепція, і при виникли труднощі або питаннях міг спокійно звернутися за допомогою і підказкою як до свого друга.

Однак не все методи контрацепції підходять для підлітків, зокрема, для дівчат. Тому не зайвим буде візит до гінеколога, консультація та підбір протизаплідних засобів. Гормональні засоби звичайно не бажано приймати молодій дівчині в період статевого дозрівання, а ковпачки, свічки, губки в поєднанні з презервативом використовувати можна.

Підлітки можуть відчувати сором при покупці презервативів або інших засобів контрацепції в аптеках, а в магазинах і кіосках на вулиці зазвичай асортимент представлений китайським неякісним товаром. Тому доречно буде запропонувати свою допомогу в покупці. Обов’язково поклопочіться, щоб перевірити наявність презервативів у чада перед літнім відпочинком або далекою поїздкою з друзями-підлітками.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × 4 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>