Як вагітної вчитися у ВНЗВагітність застала вас при навчанні у вузі і ви задумалися над питанням: чи варто продовжувати навчання або найкраще піти в академічну відпустку?

Не слід вирішувати настільки відповідальне питання самостійно, краще всього проконсультуйтеся зі своїм лікарем-гінекологом, а потім вже робіть власні висновки.

Якщо лікар визначає ваш стан як задовільний і не бачить перешкод в подальшому відвідуванні вузу, ви можете продовжувати навчання, проаналізувавши попередньо всі незручності, що виникають при вашому нинішньому положенні.

По-перше, вирішіть для себе витримаєте ви існуючий графік занять і чи зможете висидіти довгу лекцію, тим більше, що парти, за якими вам доведеться сидіти тривалий час, можуть бути незручними і заподіювати відомий дискомфорт.

По-друге, врахуйте, що вам доведеться двічі на день здійснювати поїздки на навчання, а це, за відсутності особистого транспорту, досить нелегко в вашому положенні.

Крім того, в «гонитві за знаннями» вагітної студентці можуть перешкодити часті напади голоду, швидка стомлюваність, неуважність уваги, загострена реакція на запахи і токсикоз.

Якщо такого роду труднощі вас не лякають, сміливо продовжуйте навчання.
Кидати навчання не варто також, якщо до отримання заповітного диплома залишилося зовсім небагато часу.

Щоб полегшити собі навчання у вузі і успішно скласти іспити і дипломну роботу, доведіть до відома про вашу вагітності деканат. Там, швидше за все, підуть вам назустріч, і допоможуть призначити індивідуальний графік відвідування лекцій. Крім того, викладачі лояльніше ставляться до вагітних студенткам і допомагають при здачі іспитів та заліків. Допоможуть полегшити процес навчання курсові, реферати або диплом на замовлення, які можна легко знайти за допомогою Інтернету.

Варто пам’ятати, що при відвідуванні вузу вагітну підстерігають ще й такого роду небезпека, як численні побратими-студенти, які переносять вірусні захворювання. Тому краще обмежити контакти і зайняти окреме місце в аудиторії.

Постарайтеся не нервувати перед іспитом, не засмучуватися через погану оцінки, пам’ятайте, що здоров’я вас і вашої дитини, набагато важливіше, ніж успішне навчання. І, якщо ви відчули втому і дискомфорт, краще утриматися від подальшого навчання і взяти академічну відпустку.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пятнадцать − 9 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>