Як вибрати меблі для дитячоїКоли у батьків є можливість виділити своєму дитині окреме приміщення, в якому він буде почувати себе повноправним господарем це відмінно . В ідеалі, звичайно, у кожної дитини повинна бути своя територія, його територія, де він буде господарем і за яку він несе відповідальність. При цьому природно, що дітям відводять саме сонячне і тепле приміщення. Крім того, для цього приміщення спеціально підбирають дитячі меблі.

При цьому фахівці вважають, що для дітей краще всього брати трансформується меблі.

Що ж являють собою ці трансформери?
Ці набори складаються не просто з окремих предметів, а складають між собою єдине ціле. Така багатофункціональна конструкція, де можна знайти ліжко, зручні шафки, тумбочки, веселі гірки і драбинки. Якщо вам все одно не дуже зрозуміло як це виглядає насправді, зайдіть наприклад на сайт www.klcupe.ru в розділ дитячих меблів. На фотографіях добре видно, що таке сучасна дитяча кімната.

Якщо ви не плануєте кілька раз міняти меблі у міру зростання дитини, то купуйте меблі яку можна підганяти під зростання. Столи відразу потрібно брати досить високі, у стільців повинна регулюватися висота сидіння, ліжечка повинні витягуватися в довжину.

Вибирайте напівжорсткий матрац для ліжка. Його товщина не повинна бути менше 6 сантиметрів. Наповнювач не повинен викликати у дитини алергію.

Вибираючи меблі для дитячої, заздалегідь подумайте про те, як ви її розставите в кімнаті. Вона не повинна загороджувати природне світло з вікна. Кімната повинна бути добре освітлена. В якості освітлення для вечірнього проведення часу використовуйте яскраві люстри.

Сучасні виробники намагаються самостійно контролювати екологічну чистоту того, що виробляють. Тим не менш, перед покупкою, і вам буде не зайвим поцікавитися з чого виготовлена ​​ меблі для дитячої. Ідеальним вибором вважають дерев’яні конструкції. Однак, в той же самий час, дерево досить крихкий матеріал, який може погано витримати «спілкування» з дитиною.

Не забувайте звертати увагу на покритті меблів. Далеко не всі види фарб і лаків нешкідливі, навіть після того як висохнуть. Хороший лак практично не бачимо, лежить тонким рівномірним шаром.

Одне з головних якостей, якими має володіти сучасна дитяча меблі, це безпека дитини. Високі ліжка повинні бути з бортиками, металеві кути відсутні, всі болти надійно заховані. Як правило, дитячі меблі не містить скляних конструкцій.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два × 5 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>